Sieviete meklē vīrieti – kas, iepazīstoties internetā, svarīgs abiem dzimumiem?

06. December 2018 Uncategorized 0

“Es pirmā sarunu uzsākt netaisos!”, tā, visticamāk, atzītu liela daļa sieviešu, kas iepazīstas internetā. Protams, šajā ziņā ir arī izņēmumi, ko pierāda arī pētījumi, kas veikti par iepazīšanos tiešsaistē. Vai daiļā dzimuma pārstāves daudz zaudē, gaidot, ka vīrietis pats izrādīs iniciatīvu? Iespējams, ņemot vērā to, ka cilvēki mēdz būt dažādi, un tas, vai viņš uzraksta pirmais, ne vienmēr spēj norādīt, cik gudrs, jautrs un asprātīgs šis vīrietis ir.

Ja sieviete meklē vīrieti internetā, viņai pašai arī ir jāveic sava daļa ieguldījuma, nevis tikai jāgaida, ka vīrieši paši rakstīs un vēlēsies iepazīties. Tiesa, diemžēl vairums sieviešu tieši to arī dara – gaida, kad kungi rakstīs pirmie, un pēc tam atlasa tos, kuriem atbildēt. Kā, izrādās, uz pirmo vēstuli parasti atbild teju puse vīriešu un tikai ceturtā daļa sieviešu. Tas nozīmē, ka dāmas biežāk izvēlas vienkārši ignorēt cilvēka ziņojumu, ja viņš tai šķiet neatbilstošs vai nepievilcīgs.

Liela daļa cilvēku, kas vēlas satikt jaunus cilvēkus un veidot attiecības, uzskata, ka to iespējams izdarīt tikai iepazīšanās portālos vai aplikācijās. Taču patiesībā ir arī citas alternatīvas, piemēram, inovatīvais sludinājumu portāls Dalder.lv. Šeit atradīsi dažādas sadaļas, tai skaitā, sieviete meklē vīrieti, vīrietis meklē sievieti, un citas.

Iepazīstoties internetā, svarīgs nav tikai tas, kādu fotogrāfiju ievietojam un cik prasmīgu aprakstu par sevi veidojam. Kā izrādās, īpaši liela loma ir arī pirmajai ziņai, kuru nosūtām. Daudzas sievietes atzīst, ka tā arī izšķir, vai vispār uzsākt un turpināt saraksti ar vīrieti. Vajadzētu izvairieties no klišejām, piemēram, “Čau, kā iet?”. Tā vietā ieteicams pielietot fantāziju un izdomāt interesantu uzrunu vai oriģinālu komplimentu, kas Tevi parādīs no labākās puses. Kā izrādās, tikai 7% vīriešu rūpīgi piedomā pie tā, ko pirmajā vēstulē raksta sievietei, kas viņiem iepatikusies.

Kad sieviete meklē vīrieti, vai vīrietis meklē sievieti, kas ir tas, kam viņi visvairāk pievērš uzmanību? Lai cik klišejiski tas arī nebūtu, puse iepazīšanās portālu lietotāju atzīst, ka tas ir izskats, proti, viņi dod priekšroku komunikācijai ar pievilcīgiem cilvēkiem. Pārējais tiek noskaidrots pēc tam, kad sākta saruna. Vai tādēļ varam secināt, ka liela daļa no mums patiesībā iet pretrunā ar mūsdienās tik ļoti daudzinātajām vērtībām, iekšējo skaistumu un inteliģenci, akli vadoties tikai pēc tā, cik skaists ir sarunu partneris? Šis visnotaļ ir labs iemesls diskusijai.