Vajadzīgs aizdevums? Izmēģini kredītlīniju!

01. December 2018 Uncategorized 0

Kredītlīnija ir tikai viens no daudziem kredītu veidiem, tomēr tā ir īpaša, jo ir daudz elastīgāka un to var viegli pielāgot savām iecerēm.

Lai izvēlētos atbilstošu limitu, jāsaprot, ko vēlies paveikt ar konkrēto summu, taču iespējas ir plašas, jo maksimālā kredītlīnijas summa ir 2000 Eur, turklāt atmaksas termiņš ir visiem pieņemams – līdz 50 mēnešiem. Protams, ka kredītlīnija ir risinājums gan negaidītiem tēriņiem, gan plānotiem izdevumiem, tāpēc vari izraudzīties ērtāko pieteikšanās veidu – kreditēšanas centrā vai tiešsaistē. Kredītlīnija pieejama patiešām ātri un tas nozīmē, ka klients drīz vien var sākt tērēt līdzekļus ne par ko neuztraucoties. Gadījumā, ja Tavs pieteikums tiks apstiprināts, varēsi jebkurā brīdī nosūtīt pieprasījuma īsziņu ar konkrētu summu un tā automātiski tiks ieskaitīta Tavā bankas kontā. Cik vienkārši un parocīgi, vai ne? Tieši tāds ir kredītlīnijas mērķis – ērta un parocīga līdzekļu nodrošināšana neatliekamiem izdevumiem.

Tomēr, lai viss būtu droši un saprotami, Tev jāiepazīst visi kreditora izveidotie nosacījumi, kas attiecas uz klientiem:

  1. jābūt vismaz 21 gadu vecam;
  2. vajadzīgs derīgs bankas konts;
  3. ienākumu apmēram jāatbilst kredītlimitam;
  4. jābūt deklarētai dzīvesvietai, telefona numuram utt.

Kredītlīnija tiek noformēta bez ķīlas, galvojuma u.c. dokumentiem, tāpēc viss process norit raiti un vienkārši, taču svarīgi, lai Tava pieteikuma anketa būtu precīza un nerastos lieki jautājumi par Tavu kredītsaistību vēsturi utt.Tavs izvēlētais limits tiks rezervēts un būs pieejams jebkurā mirklī visu sadarbības laiku, tādēļ Tu netiksi ierobežots un varēsi piekļūt līdzekļiem jebkurā brīdī. Viens no galvenajiem plusiem ir noformēšana online, jo tas noder īpaši aizņemtiem un steidzīgiem cilvēkiem, kas grib drošu, bet ātru risinājumu savām problēmām. Neaizmirsti, ka maksājumi jāveic regulāri, tādēļ jāprot plānot savus izdevumus, lai nebūtu problēmu nokārtot esošās saistības.

Noformēšana ir bez komisijas maksas, turklāt viena līguma darbības laikā vari limitu izmantot vairākas reizes, tāpēc nebūs jāraizējas par atkārtotu dokumentu sagatavošanu un citiem jautājumiem!