4 lielākās kļūdas, kuras pieļaujam, lietojot veļas mašīnu

15. November 2018 Uncategorized 0

veļas mašīnas internetāNo vienas puses, veļas mazgāšana ir salīdzinoši vienkāršs darbs. Viss, kas mums jāizdara, ir jāsašķiro veļa, jāieliek tā iekšā, jāpievieno mazgāšanas līdzeklis un mīkstinātājs, bet pēc tām jāizkarina, tad jāizgludina, jāsaloka un jāieliek skapī. Būtībā tehnika paveic visu grūtāko mūsu vietā. Turklāt, apskatot veļas mašīnas internetā, noteikti ievērosi, ka mūsdienās jaunie modeļi kļūst arvien attīstītāki, piedāvājot “gudrās” funkcijas, kas precīzi zina, kā jāmazgā Tavs apģērbs. Taču, vai ir kādas kļūdas, kuras mēs varam pieļaut, lietojot šo tehniku?

  1. Veļas mašīnas pārslogošana.

Lai arī mūsdienās iespējams iegādāties modeļus, kuru ietilpība ir līdz pat 12 kilogramiem, taču vidēji saimniecībās ir modeļi ar 5 -7 kg ietilpību, kas ne vienmēr tiek ievērota. Ja veļas mašīna tiek pārblīvēta, ūdens un mazgāšanas līdzeklis netiek klāt visai veļai, netīrumi paliek apģērbā, un rezultāts ir nekvalitatīvi izmazgātas drēbes. Protams, šāda rīcība arī noved pie pārāk ātras tehnikas nolietošanās.

  1. Neatbilstoši izvēlēts veļas pulvera daudzums.

Lai iegūtu tīras drēbes, nav nepieciešams pievienot lielu daudzumu veļas mazgājamā līdzekļa. Tas pilnībā neizskalosies, kas attiecīgi nebūs veselīgi apģērba nēsātājam. Tā vietā ir prātīgi ņemt vērā uz iepakojuma norādītos daudzumus.

  1. Viena un tā paša cikla un iestatījumu izmantošana visu laiku.

Viena programma neder visiem apģērbiem. Iespējams, daudzi cilvēki izmanto klasisko 400C temperatūru un regulāro vai delikātās veļas ciklu. Taču ne velti veļas mašīnas piedāvā daudz un dažādas programmas un iespējas, kas ne tikai piemērotas dažādiem apģērbiem, bet arī atvieglo gludināšanu, taupa ūdeni utt.

  1. Izvairīšanās tīrīt veļas mašīnu.

Ir cilvēki, kuri maldīgi uzskata, ka veļas mašīnu nav nepieciešams tīrīt, jo tā pati ikdienā darbojas ar siltu ūdeni un mazgāšanas līdzekļiem. Taču tā nav. Patiesībā šo līdzekļu nogulsnes, pelējums un netīrumi ar laiku nosēžas uz tehnikas iekšējām detaļām, radot sliktu smaku. Lai no tās izvairītos, vismaz reizi mēnesī veļas mašīnā ir jālieto arī speciāls tīrīšanas līdzeklis.