Riepas par zemām cenām

07. September 2018 Uncategorized 0

Auto riepas būtu jāmeklē pēc vairākiem kritērijiem, tāpēc no sākuma vērts iepazīt īpašo riepu ABC. Jaunas auto riepas ne vien izskatīsies krietni labāk, bet arī būs drošākas braukšanai.

Ja gadījumā nepieciešama auto riepu maiņa, speciālisti to spēs paveikt aptuveni 30 minūšu laikā, tādēļ pavisam drīz jau varēsiet turpināt ceļu. Servisa pakalpojumu sarakstā norādīta arī disku profesionāla valcēšana, kas nepieciešama gadījumos, kad disks ieliekts un spēj radīt problēmas arī riepām. Riepu disku metināšana noder dažādās dzīves situācijās, piemēram, ja nepieciešams tos atjaunot, iztaisnot vai uzmanīgi noslīpēt nelīdzenās vietas, tādēļ riepu centrs piedāvā to veikt ar ļoti mūsdienīgiem paņēmieniem. Riepas jebkurā situācijā maksimāli jāpielāgo ne vien auto tipam, bet arī klienta finansiālajām iespējām, tādēļ riepu serviss sagatavojis arī ļoti ekonomiskus variantus.

Vissezonas riepas – ekonomiskākais variants

Vissezonas riepas ir vienkāršākais variants, jo tās iespējams lietot visu gadu, tāpēc nebūs jāraizējas par pēkšņām laikapstākļu maiņām. Taču speciālisti iesaka M+S tipa riepas izmantot tikai tad, ja visā ziemas sezonā auto vadāt salīdzinoši reti. Tas tiek skaidrots ar to, ka ziemas riepas vienmēr sniegs labāku saķeri ar segumu pat uz apledojuša ceļa. Apzinoties to, cik pieprasītas un novērtētas ir daudzās Dayton un Sailun ražotāja riepas, tiek regulāri rīkota arī ziemas riepu vērienīga izpārdošana. Lai apmierinātu katru servisa klientu, piedāvājumā ietilpst visdažādāko izmēru un stilu kvalitatīvās Hankook un Falken riepas. Izvēloties atbilstošākās riepas, pievērsiet pastiprinātu uzmanību to veiktspējai, minētajai noturībai pret sānslīdēm u.c. būtiskiem faktoriem.

Vasaras riepu galvenie kritēriji

Vasaras riepas spēj radīt teicamu saķeri ar ceļa segumu arī īpaši karstā vai ļoti lietainā laikā. Lai izraudzītos pareizo riepu komplektu, Jums jāizvērtē, vai lielākoties pārvietojaties pa pilsētu ceļiem, lauku ceļiem utt. Viena no pašām iecienītākajām izvēles iespējām ir Kumho riepas, tāpēc pavisam vienkārši varēsiet atrast savam auto atbilstošu komplektu. Antares riepas ietilpst tieši budžeta klasē, līdz ar to tās ir ne vien īpaši triecienizturīgas un kvalitatīvas, bet arī pieejamas par ļoti saprātīgu cenu. Svarīgi pievērst savu vērību tam, lai auto riepās vienmēr būtu pietiekams spiediens, tas palīdzēs palielināt riepu kalpošanas laiku.