Auto līzings – kāpēc izdevīgs?

15. June 2018 Uncategorized 0

Auto līzings sniegs Jūsu sapņa piepildījumu, tomēr jādomā par to, vai spēsiet izpildīt aizdevēja prasības un ievērot noteikto atmaksas grafiku.

Vispatīkamākais ir tas, ka auto līzings garantē Jums piešķirto summu, tāpēc nav jābaidās, ka pirkuma veikšanas brīdī vairs nebūs vajadzīgo līdzekļu. Visiem jāsaprot, ka pirmais uzdevums ir izlemt, cik liela naudas summa vajadzīga, proti, cik dārgu auto plānots iegādāties. Maksimālā summa, ko varat izraudzīties, ir 25 000 eiro, taču loģiski domājot var saprast, ka lielāks auto līzings nozīmē lielāku atbildību.Būtiskākā iezīme ir tā, ka ikviens auto līzings, kas pārsniedz 8 000 eiro robežu, nosaka to, ka klientam jānoformē KASKO, tādēļ par to būs jāparūpējas jau savlaicīgi. Tāpat arī jāatceras, ka dārgākiem auto tiek noteikta komercķīla. Neskatoties uz to, jebkurā situācijā iegādātais auto uzreiz tiek reģistrēts uz pircēja vārda un par to vairs nebūs jādomā. Pieteikumu varēsiet noformēt online, taču līguma slēgšana notiek kreditēšanas centros un auto tirdzniecības vietās, ar kurām aizdevējs sadarbojas.

Auto līzings garantē patīkamu pirkumu ikvienam interesentam, jo būs pieejams kārotais transportlīdzeklis bez liekas kavēšanās un domāšanas, tomēr svarīgi izvēlēties sev tiešām piemērotu summu, kas nepārsniedz reālās iespējas. Auto līzings līdz 8 000 eiro sniedz lielāku brīvību, jo apdrošināšanas polise nav obligāta prasība, turklāt iespējams meklēt savu īsto auto vēl 30 dienas pēc naudas saņemšanas.Auto līzings katram klientam atšķirsies, jo tiks ņemti vērā vairāki aspekti, tāpēc pirms lēmuma pieņemšanas ir vērts aprunāties ar kreditoru, lai izlemtu, kurš no variantiem būtu piemērotākais.Ņemiet vērā, ka naudas atmaksai tiek dots visai ilgs periods – līdz 7 gadiem, taču arī termiņš tiek norādīts katram individuāli.Lai aizdevējs būtu gatavs sadarbībai, noteikti jādomā, vai atbilstat visiem noteiktajiem kritērijiem, piemēram, minimālais debitora vecums var būt 21 gads.

Auto līzings paredz arī nelielus ierobežojumus, proti, izvēlētajam auto iegādes brīdī jābūt Latvijā, tāpēc šāda pirkuma veikšana ir jāplāno ļoti rūpīgi un bez steigas.