Atbrīvojies no liekajiem centimetriem ar aukstuma spēku – CoolSculpting Tallinā

06. November 2017 Uncategorized 0

tauku sasaldēšana ar CoolSculpting Tallinā, Igaunijā

Nereti nākas pieķert sevi pie skaudīgās domas – kāpēc manas draudzenes var ēst burgerus, treknu steiku, iespaidīga izmēra čipsu kalnu, tam visam pa virsu uzdzerot saldējuma kokteili un nepieņemties svarā ne par gramu, bet es te uz mirkli paostu šokolādi un bam, 10 kilogrami bonusā un vēl riepiņa pa virsu. Un tu centies, ej no rīta uz sporta zāli, taisi pietupienus, sporto 2 stundas no vietas nepagurusi, vēlāk dodies ēst veselīgas brokastis, kas ne vien nav garšīgas, bet ne pa visam nav arī barojošas. Ikdienas stress un notikumiem pilnā dzīve neļauj atslābt un saspringums neļauj atbrīvoties no liekajiem centimetriem uz vēdera vai augšstilbiem.

Tagad ir iespēja ātri un viegli tikt vaļā no visa liekā. Tas neprasa ne fizisku sagatavotību, ne striktu diētas plānu, vien procedūru, kuras laikā visi tauki un liekie centimetri tiks sasaldēti, lai vēlāk izvadītos no organisma un jūs iegūtu perfekto formu. Vairs nebūs ne mirkli jāšaubās starp izvēli vilkt sarkano, pieguļošo minikleitu vai iespējami platāku sporta tērpu.

CoolSculpting Tallinā ir jaunās paaudzes tehnoloģija, kas ļauj atbrīvoties no liekajiem tauciņiem uz vēdera, rokām, pazodes vai augšstilbiem. Šī procedūra ļauj koriģēt jūsu siluetu, kas jau gadiem ir neatrisināma problēma. Tas viss notiek ar aukstuma palīdzību. Problēmzona tiek apstrādāta ar uzgali, kas izdala aukstumu, kristalizējot tauku šūnas, kas procesa rezultātā atmirst un tiek izvadītas no organisma tā pat kā tad, ja tas notiktu dabiskā rezultātā.

Tā kā šī tehnoloģija ir neinvazīva, nav nepieciešams ilgs un sāpīgs atlabšanas laiks, kāds tas būtu pēc tauku atsūkšanas. Tai ir vēl daudzi citi pozitīvie aspekti, kas ir pietiekams iemesls, lai izvēlētos tieši CoolSculpting Igaunijā tehnoloģiju.  Viens no tiem ir efektivitāte un efekta saglabāšanās. Šī tehnoloģija ir numur viens pasaulē ar savu ātrumu un efektivitāti. Lai gan efekta maksimums tiek sasniegts tikai pēc 4-6 mēnešiem, tas ir salīdzināms ar tauku atsūkšanas efektu.  Un salīdzinot ar liposakciju, kuras gadījumā palielinoties svaram, tas var atgriezties tajās pašās problēmzonās, CoolSculpting metode neļauj taukiem atgriezties tādā pat apmērā, tie tiek izlīdzināti pa visu ķermeni.

Otrs svarīgākais pozitīvais aspekts šai metodei ir iespēja to veikt bez jebkāda sagatavošanās un atlabšanas perioda. Uz procedūru var ierasties pa taisno darba vai tikko pēc pusdienām un tā pat doties prom. Nav nepieciešams pirms tam ievērot stingru diētu, tā pat kā pēc tam nav vajadzības pildīt vingrojumus. Apmērs samazināsies pats. Tā ir iespēja gūt tik pat daudz prieka par ķermeņa aprišu maiņu, tikai bez mokošās sportošanas un badošanās.

Tauku sasaldēšana ar CoolSculpting Tallinā, Igaunijā ļaus jums izskatīties satriecoši uz ilgi gaidītu pasākumu, piemēram kāzām. Tā ir iespēja iegūt perfektu formu, lai varētu uzvilkt savu sapņu kleitu un izskatīties perfekti, nepievēršot tam lieku uzmanību. Visi zinām, ka gatavojoties pasākumam ir jāpievērš uzmanību daudz citām lietām, parūpēties par sevi laika neatliek, tāpēc labākā iespēja ir izmantot CoolSculpting Tallinā, kas atrodas vien 4 stundu brauciena attālumā no Rīgas.

Kāzas vai vasaras atpūta pludmalē, sen gaidīta balle vai kārdinoša fotosesija, CoolSculpting palīdzēs tai sagatavoties uz visiem 100%, ļaujot izskatīties labāk, kā jebkad agrāk. Metode ir nesāpīga, kā arī nekaitē veselībai. Tā ir lieliska iespēja netraumējot sevi un nepārdzīvojot ilgstošu atlabšanas procesu vai mocības sporta zālē iegūt perfekto formu, kas apburs ne tikai apkārtējos, bet arī jūs pašu.