Izvērtējam “Samsung” mobilos telefonus

11. September 2017 Uncategorized 0

 

samsung mobilie telefoni“Samsung” ir viens no veiksmīgākajiem veidtālruņu zīmoliem pasaulē. Paskatīsimies, kas ir šo ierīču noslēpums? Kādēļ tās ir tik iecienītas?

1938.gadā Dienvidkorejā tika radīts uzņēmums “Samsung”. Sākotnēji tas nodarbojas ar žāvētu zivju un augļu tirdzniecību, taču, gadiem ejot, tas pārvērtās par milzīgu, starptautisku kompāniju – un tagad, 2017.gadā, mēs to zinām kā veļas mašīnu, televizoru un mobilo telefonu ražotāju.

Cik maksā “Samsung” mobilie telefoni?

Samsung mobilie telefoni ir dažādās cenās. Un viss atkarīgs no modeļa, kādu vēlies. Un to, protams, ir ļoti daudz. Ja vēlies iekļauties ierobežotā budžetā, ieteicams lūkoties “Galaxy J” modeļu virzienā. Piemēram, “Galaxy J3” interneta veikalā 220.lv vari iegādāties par aptuveni 130 eiro.

Savukārt, ja vēlies elegantāku modeli ar plašām funkcijām un citām ekstrām, vari izvēlēties S-sērijas mobilos tālruņus, piemēram, “Samsung Galaxy S8” šobrīd ir ļoti pieprasīts, un tā cena 220.lv ir no 660 eiro.

Radot telefonus plašā cenu rangā, “Samsung” atšķir sevi no sava lielākā sāncenša “Apple”, kas savukārt fokusējas lielākoties uz augstākās kvalitātes tālruņu ražošanu.

Kā izvēlēties labāko “Samsung” mobilo telefonu?

Lai saprastu, kuru modeli iegādāties, ieskaties šajos sēriju aprakstos:

  • “Samsung Galaxy S” sērija: šī ir zināma kā “Samsung” mobilo telefonu augstākās klases sērija, un jaunākie modeļi tajā ir “Galaxy S8” un “Galaxy S8+”. gludais dizains, gaismas ātruma procesori un lielie, kvalitatīvie ekrāni ir tās lietas, ar ko šis ražotājs cenšas iekarot pircējus.
  • “Samsung Galaxy A” sērija: vidējās klases mobilie telefoni. Visi tajā ietilpstošie modeļi ir diezgan līdzīgi, ar elegantiem metāla ietvariem un labu kameru, taču galvenā atšķirība ir ekrāna lielumos.
  • “Samsung Galaxy J” sērija: arī atbilst vidējai klasei, taču to cenas ir nedaudz zemākas nekā A-sērijas modeļiem. Jaunākie modeļi maksā, sākot no 170 līdz pat 250 eiro. Viens no iemesliem, kādēļ A-sērijas tālruņi ir dārgāki nekā J-sērijas – labāka kamera. Piemēram, A modeļiem ir optiskā attēla stabilizācija, kas palīdz uzņemt foto, esot kustībā, kā arī ir iespējams filmēt HD video ar priekšējo kameru.
  • “Samsung Galaxy Note” sērija: šos modeļus, it īpaši “Note 7” tu, iespējams, esi dzirdējis ne tajā labākajā nozīmē, proti, kad 2016. gadā bija vairāki gadījumi, kad aizdegās šo tālruņu baterijas. Taču vecākos modeļus, piemēram, “Note 4”, joprojām dažviet var iegādāties.

Pērkot “Samsung” telefonu, pievērs uzmanību arī ekrāna lielumam. Piemēram, “Galaxy J3” (2016) aprīkots ar 5 collu displeju savukārt “S7 Edge” ir 5,5 collu ekrāns. Lielāks izmērs var atvieglot tālruņa izmantošanu, kā arī nodrošināt kvalitatīvāku foto un video materiālu aplūkošanu.

Tālruņa izvēle ir individuāls uzdevums, kas katram jāveic, vadoties pēc savām vajadzībām un iespējām. Pirms veic izvēli, pārdomā, kādas funkcijas tev ir svarīgākas, kāda izmēra telefonu vēlies, kā arī, kādā cenu amplitūdā vari iekļauties.