Populārākie mīti par trauku mazgājamām mašīnām

10. August 2017 Uncategorized 0

 

trauku mazgājamās mašīnasManā virtuvē vissmagāk strādājošā ierīce ir trauku mazgājamā mašīna, un, par spīti tam, ka to lietoju jau vairākus gadus, bija lietas, kas šķita neizprotamas. Iespējams, arī tev ir šāda pati problēma, tādēļ ielūkojies populārākajos mītos par šīm ierīcēm.

  • Mīts: Man ir jānoskalo trauki, pirms tos lieku trauku mazgājamā mašīnā.

Patiesība: Modernās ierīces ir veidotas tā, lai likvidētu ēdiena paliekas no šķīvjiem, katliem utt. Tādēļ, visticamāk, tev nav nepieciešams skalot traukus pirms to ievietošanas mazgājamā mašīnā, taču lielākos ēdiena palieku gabalus gan vajadzētu iemest miskastē.

  • Mīts: Nav nozīmes tam, kā es sakārtoju traukus mazgājamā mašīnā.

Patiesība: Mūsu mājoklī šis ir ļoti aktuāls jautājums. Lai labāk izprastu trauku ievietošanu, ieteicams ielūkoties ierīcei pievienotajā lietošanas instrukcijā.

– Papildus tam, ņem vērā: šķīvji jāievieto vertikālā veidā, ar atstarpēm. Tas nodrošinās ūdens plūsmas piekļūšanu traukiem;

– Katlus un pannas novieto uz zemākās pamatnes, ar apakšpusi uz augšu;

– Plastmasas ēdiena kārbiņas un citus šādas veida traukus novieto ierīces augšdaļā;

– Galda piederumus ievieto tiem īpaši paredzētajos nodalījumos mazgājamās mašīnas grozā. Nodalījumos ir caurumiņi, kas ļaus ūdenim piekļūt nažiem, dakšām u.c.

  • Mīts: Mazgājamās mašīnās var likt visus piederumus un traukus.

Patiesība: Ir dažas lietas, kuras nav paredzētas mazgāšanas trauku mazgājamā mašīnā: koka dēlīši un karotes, šķīvji un glāzes ar metāliskiem izgriezumiem vai zīmētiem dekoriem, čuguna pannas un katli.

  • Mīts: Trauku mazgājamā mašīna ir piemērota tikai šķīvjiem, katliem, pannām un galda piederumiem.

Patiesība: Trauku mazgājamās mašīnas no https://220.lv/lv/tv-un-sadzives-tehnika/liela-sadzives-tehnika-virtuvei/trauku-mazgajamas-masinas ir brīnišķīgas ierīces, kuru iespējas sniedzas daudz tālāk par vakariņu šķīvja vai brokastu bļodas nomazgāšanu. Tajā iespējams mazgāt arī virtuves sūkļus, mazgājamās birstes, pusdienu kārbas un pat bērnu rotaļlietas.

  • Mīts: Man nav jātīra trauku mazgājamā mašīna.

Patiesība: Šī ierīce veic smagu darbu, un ik pa laikam tai ir nepieciešama tīrīšana. Ir jāiztīra filtrs, kurā var būt sakrājušās ēdiena paliekas u.c. netīrumi. Tiesa gan, modernākajām ierīcēs ir iebūvēta pašattīrīšanās funkcija.

Trauku mazgājamā mašīna ir ikvienas aizņemtas saimnieces un darbīga saimnieka labākais draugs. Iedomājies, cik daudz laika tu vari ietaupīt, izmantojot šo ierīci! Tā vietā, lai stāvētu pie izlietnes un berztu katlus, pannas un visas ģimenes vakariņus traukus, vari lasīt grāmatu, iziet pastaigāties, vingrot, skatīties filmu, apciemot draugus un darīt daudz ko citu!

Ja arī tu šobrīd esi jaunas trauku mazgājamās mašīnas meklējumos, ieskaties interneta veikalā 220.lv! Tur pieejams plašs preču sortiments visām gaumēm un iespējām! Aplūko piedāvājumu, un sapratīsi, ka šo ierīci var iegādāties par ļoti pievilcīgu cenu vai izdevīgiem līzinga nosacījumiem!