Ferratum ātrais kredīts – atbilde maziem un lieliem tēriņiem

26. February 2017 Uncategorized 0

ferratum atrais kreditsMūsdienu straujajā dzīves ritmā ātrie kredīti kļuvuši par plaši novērtētu risinājumu – tā ir iespēja aizņemties bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas, aizdevuma noformēšanai veltot vien dažas minūtes laika.

Tomēr – neskatoties uz salīdzinoši vienkāršo pieejamību, daudz apspriesta tiek arī ātro kredītu ēnas puse – neapdomīgi noformēti tie cilvēku var ieraut nebeidzamā parādu jūgā. Lai tā nenotiktu, pirms kredīta noformēšanas svarīgi rūpīgi izvērtēt gan kredīta nepieciešamību, gan arī savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.

Kādi aizdevumu veidi pieejami?

Ātrie kredīti pārsvarā tiek noformēti neparedzētu tēriņu segšanai – piemēram, kad steidzami jāapmaksā kāds rēķins vai jāiegādājas medikamenti. Taču nebanku aizdevēji piedāvā arī lielāka apmēra aizdevumus – patēriņa kredītus, kas noder lielāku ieceru īstenošanai, piemēram, mājokļa labiekārtošanas darbiem.

Vēl viena mūsdienīga aizņemšanās iespēja ir kredītlīnija. Tā ir kā virtuālā kredītkarte, kas ļauj aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros. Ņemot vērā, ka iespējams aizņemties atkārtoti pat tad, ja iepriekšējā summa vēl nav pilnībā atmaksāta, kredītlīnija var noderēt visdažādākajās situācijās – arī tad, kad pēkšņi vajadzīga papildu summa.

Kā saprast, kurš ir piemērotākais risinājums?

Lai izvērtētu, kurš no visiem aizdevuma veidiem ir vispiemērotākais tieši Tavā situācijā, vispirms jāatbild uz diviem jautājumiem:

  • Kāda ir vajadzīgā aizdevuma summa?
  • Cik ilgā laikā to varēšu atmaksāt?

Piemēram, ja nepieciešamā summa ir salīdzinoši neliela un varēsi to atdod tuvāko 30 dienu laikā, izvēlies īstermiņa kredītu. Savukārt, ja kredīts vajadzīgs uz ilgāku laika posmu, risinājums ir kāds no ilgtermiņa aizdevumiem.

Izvēlies aizdevumu pie Ferratum Bank

Domājot par kredītņēmēju ērtībām daudzi aizdevēji piedāvā vairākus kredītu veidus. Viens no tādiem ir Ferratum Bank. Šī aizdevēja piedāvājumā:

  • Īstermiņa aizdevums. Pastāvīgajiem aizdevēja klientiem maksimālā summa ir 400 eiro, jaunajiem – 350 eiro. Atmaksas termiņš abos gadījumos ir 30 dienas. Aizņemoties pirmo reizi, aizdevumam netiek aprēķināta procentu likme;
  • Patēriņa kredīts. Aizdevums lielākiem dzīves plāniem. Pieejams līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem;
  • Kredītlimits. Maksimālais kredītlimits pastāvīgajiem klientiem ir 1200 eiro, jaunajiem – 1000 eiro. Tas tiek noteikts individuāli, izvērtējot klienta maksātspēju. Visu summu var izņemt uzreiz vai arī pa daļām. Maksājumi jāveic tikai par izmantoto summu – tātad, ja esi pieteicies kredītlimitam, taču to neizmanto, nekādi maksājumi nav jāveic. Arī šis aizdevuma veids pirmās 30 dienas pieejams bez komisijas maksas – ja izņemto summu atmaksāsi šajā laika posmā, nekas papildus jāmaksā nebūs.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos?

Esi izvērtējis sev piemērotāko risinājumu? Pārliecinies, ka atbilsti aizdevēja izvirzītajām prasībām! Jebkurš Ferratum ātrais kredīts tiek izsniegts tiem Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri-

  • Ir vecumā no 21 līdz 75 gadiem;
  • Ir ar stabiliem ienākumiem, kas ļaus veikt aizdevuma atmaksu;
  • Ir ar pozitīvu kredītvēsturi

Ja esi izvērtējis savas iespējas, līdz vēlamajam aizdevumam šķir vien daži soļi. Vispirms reģistrējies aizdevēja mājaslapā, norādot visu prasīto informāciju. Veic arī reģistrācijas maksu viena eiro centa vērtībā, lai aizdevējs visdrošākajā veidā varētu pārliecināties par norādīto personas datu, tostarp bankas konta, precizitāti. Kad tas paveikts, pieteikumā norādi vēlamo summu un atmaksas termiņu. Ja kredītam pieteiksies aizdevēja darba laikā, lēmumu par tā piešķiršanu saņemsi jau pavisam drīz. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu saņemsi dažu minūšu laikā, taču atceries, ka tas lielā mērā atkarīgs no bankas darbības.

Pirms aizņemšanās iepazīsties ar visiem līguma nosacījumiem un izvērtē savu maksātspēju, lai būtu drošs, ka Ferratum ātrais kredīts patiešām ir vispiemērotākais risinājums.