Iepakojuma izstrāde

07. November 2016 Uncategorized 0

radiman-drukatavaŠis uzņēmums sniedz klientiem milzīgu pakalpojumu spektru, kas sniedz iespēju piešķirt savam produktu klāstam ne vien perfektu veidolu un dizainu, bet arī teicamu iesaiņojumu, kas to padarītu īpašu un atšķirīgu no pārējiem. Varat būt pārliecināts, ka neatradīsiet neko tādu, ko darbinieki nespētu paveikt, tādēļ nebaidieties un droši izstāstiet savas idejas, lai īstenotu vajadzīgo nodomu. Piedāvājumu klāstā ir gan samērā vieglā uzlīmju materiālu, gan arī lielformāta darbu druka, tā būs iespēja vieglāk realizēt savas produkcijas reklamēšanu lielā apjomā.

Iepazīsties ar piedāvātajiem drukas veidiem un droši izvēlies atbilstošāko sev!

Vienīgais klienta pienākums ir sekot līdzi informācijai (http://radiman.lv/), kas pieejama, jo tajā atrodamas atbildes uz visiem jautājumiem, kas palīdzēs veikli izvērtēt, kas vajadzīgs attiecīgajā reizē. Katram klientam ir citas vēlmes un idejas, tāpēc arī iespieddarbi var būt gan lielā, gan mazā apmērā, svarīgākais ir noskaidrot, kādam konkrēti mērķim domāts un kādu palīdzību izmantot. Jūs varat izraudzīties gan sietspiedes, gan lielformāta, gan arī citus drukas veidus, tikai iegaumējiet, ka tas atkarīgs no vēlamā rezultāta, proti, sietspiede palīdzēs, ja Jūsu prātā būs doma iegūt specifiskāku krāsu toni vai arī konveksu (noderēs apģērbu, sertifikātu un sveču apdrukai), bet digitālā druka vairāk paredzēta mazāka apjoma darbiem, kas saistīti ar kartīšu, bukletu un citu līdzīgu objektu druku (ir piedāvāta arī abpusēja apdruka un izmaksu samazināšana, izvēloties tikai vienu krāsu). Gadījumā, ja Jūsu preces un konkrētais pasūtījums saistīts ar žurnālu vai grāmatu druku, vēlams izmantot ofseta druku – Jūsu rokās būs arī lēmuma pieņemšana par to, kāda veida papīru izmantot.

Ar ko atšķiras piedāvātie 3 iepakojumu varianti?

Izmantojot sev piemērotāko no piedāvājumiem, Jums būs garantēta ātra, droša un ļoti kvalitatīva druka. Jums būs iespēja radīt jebkuru no Jums ieplānotajiem produktiem, jo pieejama diplomu druka, ielūgumu un prezentācijas materiālu druka, kalendāru druka un pat flajeru izveide. Ievērojot visu interesentu nodomus un prasības, tiek piedāvātas arī neskaitāmas variācijas, kas attiecas tieši uz iepakojumu dizainu, t.i., ir opcija izraudzīties ekonomisko, ekskluzīvo vai nestandarta iepakojuma veidu. Klientam katru reizi ir jāsaņem tieši to, ko viņš vēlas, tādēļ izvēlēšanās iespējas ir garantētas arī attiecībā uz iepakojumu ražošanu Jūsu noteiktajiem priekšmetiem, lai tas izdotos ekonomiski izdevīgi un tieši piemēroti Jūsu iecerētajam iznākumam. Nestandarta iepakojuma izvēle ir lietderīga un tiek izmantota, lai piedotu precei kaut ko citiem nezināmu, tādējādi virzot arvien augstāk preču tirgū, iegūstot milzīgu klientu atbalstu un uzmanību. Viselementārākais un ērtākais iepakojums Jūsu precēm ir ekonomiskais, kas neprasīs liekas izmaksas, toties bez problēmām aizgādās Jūsu preci līdz veikalu plauktiem. Bet, ja radusies īpaša ideja dizainam, bez problēmām drīkstēsiet to izpildīt ar speciālistu atbalstu, jo ekskluzīvais iepakojums ļauj veikt kombinācijas gan krāsu, gan izmantoto materiālu ziņā, tāpēc nekas nav nereāli, nepieciešams vien padalīties ar savām domām, lai viss varētu tikt īstenots!