Ādas veselība rudenī jeb kā vairot savu skaistumu rudens periodā?

29. October 2016 Uncategorized 0

apothekaRudens zināms, kā ražas laiks, jo tieši šajā periodā pieejama vislielākā sezonālo produktu daudzveidība, kuru varam ne tikai celt galdā, lai sniegtu baudījumu garšas kārpiņām, bet arī izmantot sava skaituma vairošanai. Tieši šis ir piemērotākais laiks, lai parūpētos par savu skaistumu un veselību, kā arī kā nākas sagatavotos ziemai, kas pēc izteiktajām prognozēm gaidāma visai drīz.

Kā vairot savu skaistumu rudenī?

Uzņem visus organismam nepieciešamos vitamīnus, tādējādi stiprinot imunitāti un rūpējoties par to, lai āda kļūtu vesela. Vitamīnu un minerālvielu trūkums organismā parasti atspoguļojas arī uz ādas un neļauj tai saglabāt veselīgu krāsu un faktūru. Lai āda būtu veselīga, ikdienas uzturā svarīgi iekļaut sezonālos augļus un dārzeņus, jo tieši tajos, šobrīd visvairāk koncentrējas visi organismam nepieciešami vitamīni. Plānojot savas ikdienas maltītes, noteikti nevajadzētu aizmirst arī par citu, organismam svarīgas vielas saturošu produktu iekļaušanu tajās. Tieši ar sabalansēta uztura palīdzību iespējams panākt efektīvu organisma darbību un ļaut ādas šūnām atjaunoties un savest sevi kārtībā.

Rūpējoties par ādas veselību rudenī, ar sezonālām veltēm un ikdienā lietojamiem pārtikas produktiem varam vairot savu skaitumu arī lokāli.No dažādiem dārzeņiem un augļiem, kā arī graudaugu produktiem un to izstrādājumiem iespējams pagatavot sejas maskas, kuras veicina ādas atveseļošanos, kā arī kalpo profilaktiskos nolūkos, saglabājot sejas ādu, veselu un starojošu. Maskas var pagatavot no augļiem un ogām, graudaugiem, piemēram, auzu pārslām, piena produktiem un pat olām. Lielisks produkts sejas ādas mīkstināšanai un cīņai pret ādas novecošanu ir arī medus.

Lai pagatavotu sejas masku un patiešām uzlabotu sejas ādas veselību, vispirms nepieciešams noskaidrot, esošos ādas defektus un problēmas, kuras ar šīs maskas palīdzību būtu jāatrisina. Vislabāk pirms tam veikt sejas ādas diagnostiku, lai noteiktu precīzu ādas tipu, mitruma līmeni tajā un ādas poru stāvokli, no kā arī izriet nepieciešamie ādas kopšanas pasākumi. Šādu diagnostiku iespējams veikt jaunā koncepta Apotheka aptiekās, kurās ierīkoti speciāli veselības kabineti un šāds pakalpojums pieejams, vai arī dodoties uz dermatologa vai kosmetologa konsultāciju. 

http://aptiekas.apotheka.lv/ka-parupeties-par-adas-veselibu-rudeni/

 

Ja kosmētisko sejas maksu gatavošana šķiet pārāk laikietilpīga un ādu kopjošos līdzekļus ar tai nepieciešamajiem vitamīniem un minerālvielām vēlies lietot visu laiku, pastāv iespēja izvēlēties kādu no aptiekās nopērkamajām profesionālās kosmētikas līnijām, kuru saturā ir, piemēram, auzu ekstrakti, medus, C vitamīns vai, kas cits.

Lai rūpējoties par ādas veselību, rudenī sasniegtais rezultāts nekur nepazustu un būtu ilglaicīgs, atceries par veselīga dzīvesveida pamatprincipiem un centies tos ievērot, tādējādi ļaujot organismam pilnvērtīgi funkcionēt un vairot tavu skaitumu no gan no ārienes, gan iekšienes.