Kredīta summas palielināšana

23. October 2016 Uncategorized 0

Teenage Girl Holding PurseBieži vien mēs vēlamies aizņemties kādu konkrētu naudas summu, taču tādu vai citu apstākļu dēļ tas nav iespējams. Aizdevēji ļoti rūpīgi izvērtē savu klientu maksātspēju un nosaka limitus tam, cik lielu naudas summu ir iespējams saņemt katram atsevišķajam klientam.

Lai arī šāda prakse tiek piekopta pie visiem aizdevējiem, īpaši izteikti tas ir ātrajiem kredītiem. Šie aizdevēji jau iepriekš nosaka maksimālo summu kuru ir iespējams saņemt, bet jaunajiem klientiem šī summa, parasti, ir vēl mazāka. Kredīta summas pieaugums, šādos gadījumos, ir atkarīgs ne tikai no jūsu maksātspējas, bet arī no tā, cik reizes jau esat aizņēmušies no konkrētā aizdevēja. Piemēram, ja maksimālā aizdevuma summa ir 400 eiro, tad pirmajā reizē var tikt izsniegts kredīts tikai līdz 200 eiro , otrajā reizē jau līdz 300 eiro un tālāk var aizņemties jau maksimālo naudas summu. Protams, arī tad var tikt ierobežotas konkrēti jūsu iespējas aizņemties maksimumu, bet tas jau ir atkarīgs no citiem apstākļiem.

Šis variants attiecas uz pieejamo naudas summu kuru jūs varat aizņemties, taču ir arī iespējas palielināt jau esošā kredīta summu vēl pirmā kredīta atmaksas. Ļoti daudzi aizdevēji nosaka maksimālo pieejamo naudas summu, attiecīgi jūs varat saņemt šo summu vai mazāku pēc izvēles. Taču pastāv iespēja palielināt kredītu līdz pieļaujamajai summai arī vēlāk. Jūs varat, savā ziņā, papildināt savu kredītu.

Ielāgojiet – ja nespējat īstermiņa kredītu atdot laikā, aizdevēji piedāvā termiņu pagarināt, savukārt, nonākot sarežģītākā finansiālā situācijā, tiek piedāvāta iespēja parādu atdot pakāpeniski.

Īstermiņa kredīti bez garām formalitātēm un īsā laikā

Aizdevums internetā ir pieejams ātri un vienkārši! Jums jārīkojas šādi:

  • izpētiet un salīdziniet aizdevēju piedāvājumus;
  • izvēlieties piemērotāko aizdevēju un apmeklējiet tā mājaslapu;
  • reģistrējies un norādiet savus personas datus;
  • samaksājiet reģistrācijas maksu (parasti 0,01 centu);
  • norādiet vēlamo kredīta summu un termiņu;
  • apstipriniet pieteikumu.

Aizdevējam pieņemot pozitīvu lēmumu, ātrais kredīts Jūsu rīcībā nonāks 10–15 minūšu laikā!

Atcerieties – pirms pieteikšanās kredītam rūpīgi iepazīstieties ar aizdevēju piedāvājumu un nosacījumiem, kā arī izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atdot paredzētajā laikā!