Domā ilgtermiņā – noskaidro Compensa polises cenu ar KASKO kalkulatoru!

06. October 2016 Uncategorized 0

compensaSteiga – šis vārds ir pazīstams teju katram strādājošam cilvēkam mūsdienās. Steidzamies uz darbu, steidzamies paveikt visus darbus, paspēt aiziet pusdienās, izņemt bērnus no dārziņa vai skolas, aizvest uz pulciņiem, satikt draugus, uztaisīt vakariņas, apciemot vecākus, samaksāt rēķinus, nopirkt jaunu tējkannu, apdrošināt auto… Šie un vēl daudzi citi uzdevumi šķiet kaut kur dzirdēti, vai ne? Ja paveicas visu saplānot un to arī paveikt, esam apmierināti, taču, kā zināms, dzīvē mēdz notikt lietas, kuras mēs it nemaz neplānojam, un tās parasti mūs pārsteidz nepiemērotos brīžos, izjaucot ierasto lietu kārtību. Lai arī cik aizņemti jūs nebūtu, ir tādas jomas, kuras noteikti nevajadzētu atstāt novārtā. Viena no tām ir drošība. Par to ikdienā domājam diezgan maz, jo ir taču daudz citu, svarīgāku jautājumu un problēmu, kuras jārisina. Taču tad, kad tiešām nonākam situācijā, kur apdraudēta mūsu veselība un pat dzīvība, sākam domāt citādi. Tāpēc par drošību ir jāparūpējas, domājot ilgtermiņā, un labākais veids, kā to izdarīt, ir, iegādājoties apdrošināšanu.

Drošību ikviens no mums saprot citādāk. Kādam tā saistās ar mājokli, citam – vietu, kur strādājam. Taču tai sabiedrības daļa, kura pārvietojas ar automašīnu, drošība noteikti saistīsies ar uzmanīgu braukšanu, pieklājīgiem un zinošiem satiksmes dalībniekiem, kā arī labiem laika apstākļiem un atbilstošā tehniskā kārtībā esošu auto. Diemžēl, ne vienmēr visi šie faktori atbilst patiesībai. Lai arī paši braucam pareizi un cienām citus šoferīšus, gadās viens vai vairāki apstākļi, kas pārvietošanos apgrūtina. Un tad, kad visi nepiemērotākie faktori savienojas vienā veselumā, rodas vide, kurā agri vai vēlu var notikt negadījums.

Katram apzinīgam autovadītājam jau laicīgi ir iegādāta OCTA polise, jo bez tās, kā mēs visi zinām, satiksmē piedalīties nedrīkst. Taču pēdējos gados arvien vairāk šoferīšu, domājot par savu drošību ilgtermiņā, sākuši iegādāties arī KASKO apdrošināšanu.

KASKO polises piedāvā daudzi apdrošinātāji, taču viena no uzticamākajām un pieredzes bagātākajām kompānijām Latvijā ir “Compensa”. Šis ir Vienna Insurance Group uzņēmums, kurš savus pakalpojumus sniedz gan centrālajā, gan Austrumeiropā. Pie mums šī kompānija rūpējas par cilvēku drošību jau vairāk nekā 15 gadus. Pateicoties ilgstoši uzkrātajai pieredzei un profesionālajai apkalpošanai, Compensa ir iemantojusi daudzu klientu cieņu un uzticību.

Compensa KASKO polisi var saukt arī par visu risku polisi, jo tā patiesi ietver sevī teju ikvienu ikdienā biežāk sastopamo risku, kas var apdraudēt jūsu auto. Apdrošināšana kompensēs izdevumus, kas radīsies, ja jūsu transporta līdzeklis tiks sasists, apzagts vai pat nolaupīts, kā arī tad, ja spēkratu sabojās uguns vai ūdens. Tāpat KASKO sedz zaudējumus, kad mašīnai nozog reģistrācijas zīmi, no salona nolaupa bērnu sēdeklīti, datoru vai atpūtas un sporta inventāru. Compensa zina, ka dzīvē mēdz būt dažādas situācijas, tādēļ parūpēsies, lai tiktu kompensētas izmaksas par mājdzīvnieku vai meža zvēru radītajiem bojājumiem.

Compensa domā par nākotni, tādēļ to iecienījuši cilvēki, kuriem rūp ne tikai šis mirklis, bet arī tas, kas notiks rīt, parīt vai pēc mēneša. Jebkurā gadalaikā ar auto var atgadīties dažādas ķibeles, piemēram, beigties benzīns vai saplīst riepa. Tādos gadījumos lieti noderēs Compensa piedāvājums – diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa.

Iegādāties Compensa KASKO iespējams pavisam ātri un vienkārši. Ienāciet Compensa.lv, atrodiet sadaļu KASKO, kur būs KASKO kalkulators. Ierakstiet tajā prasītos datus, noskaidrojiet polises cenu un turpat arī to iegādājaties. Domā par drošību ilgtermiņā, izvēloties Compensa KASKO!