Apdrošināšanas polišu tipi un to paskaidrojumi

22. August 2016 Uncategorized 0

Kļūstot par mūsu klientu, būs bezgala vienkārši rast risinājumu visām neskaidrībām, kā arī uzreiz varēsi pieprasīt jebkura veida atbalstu cilvēkiem, kas sastopami klientu apkalpošanas servisos. Interneta vietnēs ir neskaitāmi liels skaits atšķirīgu iespēju un pakalpojumu versiju, tāpēc arī polišu noformēšana iespējama no Tava mājas datora, lai ietaupītu gan laiku, gan ieguldītās pūles.

Kā var izmantot OCTA un kad tā īsti jānoformē?

TA un likumā paredzētā kārtība paredz, ka pilnīgi visiem obligāti ir jābūt OCTA polisei, nekādas izvēles iespējas nav iekļautas. OCTA darbojas ne tikai viscaur ES,bet arī tādās pasaules vietās kā Lihtenšteina,Šveice,Islande un Norvēģija. OCTAS iegāde tiešsaistē ir komfortabla un zibenīga izdevība padarīt drošāku savu auto vai palielināt termiņu. Lai nenāktos doties uz pilsētu pēc ziņām uz vairākiem centriem, pastāv OCTA kalkulators,kurš ļoti īsā laikā ļaus vieglāk iegūt ekonomiski izdevīgas OCTA polises,kas katrā ziņā būs pielāgotas katra klienta finansiālajām iespējām un iecerēm. Pakalpojuma saņemšanai paredzētā cena var atšķirties, jo to kontrolē klientam esošā auto masa, riska pakāpe, kurā viņš iekļauts un citi faktori.

Kāpēc ir ieteicams izraudzīties arī KASKO?

KASKO ir tas, kas Tev dāvās vēl vairāk brīvības un arī drošības, jo varēsi piemeklēt labākās priekšrocības un citas tīkamas detaļas. KASKO apdrošināšana ir lieta, kas Tev obligāti jāiegādājas, lai iegūtu atlīdzību un palīdzību zādzību, dabas stihiju radīto postījumu un citu tamlīdzīgu negadījumu iznākumu novēršanai. KASKO kalkulators ir vienīgais palīgs tiem, kuri ir allaž aizņemti un nespēj iegūt kādu brīvu brīdi, lai dotos uz kādu no filiālēm. Iegaumē, ka nevienā situācijā nevajag steigties, labāk ir katru reizi izskatīt visus nosacījumus, jo KASKO ik pēc kāda laika posma pieliek klāt saviem līgumiem kādu pievilcīgu bonusu, piemēram, palīdzību reizē, kad saplīsusi automašīnas riepa vai gadījies, ka beidzas degviela.

Ierosinājumi, kurus būtu ļoti prātīgi iegaumēt

Cilvēka spēkos nav allaž zināt un novērtēt, kad un kas notiks, tādēļ pieņem lēmumus jau tagad, lai būtu drošībā citreiz, izmantojot vairāk kā tikai obligāto polisi. Ir svarīgi saprast, ka ir cilvēki, kas darbojas šāda veida kompānijās, lai paaugstinātu Tavu komforta līmeni, radot aizvien jaunus un nebijušus papildus plusiņus, kas spētu likt šiem darījumiem kļūt vēl pievilcīgākiem. Ir jāraizējas ne vien par sevi, bet arī auto, jo tā ir būtiska mūsu ikdienas sastāvdaļa, tādēļ, ar to braucot, jābūt pilnīgam mieram un sapratnei, ka Tev palīdzēs, ja būs noticis kas neparedzēts.