SAMSUNG GALAXY VIEDTĀLRUŅI

16. April 2016 Uncategorized 0

samsung galaxyVai vēlaties iegādāties jaunu viedtālruni? Iesakām Samsung Galaxy. Tie ir vieni no populārākajiem tālruņiem pasaulē. Tie nav paši lētākie, bet nav arī paši dārgākie, tāpēc ir piemēroti cilvēkiem ar vidējiem ienākumiem.

Samsung Galaxy viedtālruņi ir sadalīti noteiktās sērijās, kuras tiek atzīmētas ar burtiem. Visticamāk, par tiem ļoti maz ko zināt.

Galaxy A. A burts nozīmē “Alfa”. Šīs ierīces ir augstākas par vidējo klasi. Šīs sērijas modeļu ir visvairāk. Tie ir populāri arī Lietuvā.

Galaxy J. J burts nozīmē “Joy” – prieks. Tie ir zemākas un vidējas klases tālruņi J1, J2, J5, J7.

Galaxy E. E burts nozīmē “Elevate” – pacelt. Vidējās klases telefoni. Nav ļoti daudz modeļu.

Galaxy S. S burts nozīmē “SuperSmart” – supersaprātīgs, supervieds. Tie ir slavenie augstākā līmeņa tālruņi, starp kuriem ir arī jaunākais Galaxy S7 un Galaxy S7 Edge.

Ir arī citi burti, piemēram, K, V, M, R, W, Y, taču šādu modeļu nav daudz, tie nav tik populāri kā minētās sērijas.

Samsung Galaxy ir ne tikai viedtālruņi, bet arī Phablet’i. Tās ir ierīces, kuru ekrāns ir lielāks par 5,5 collām pa diagonāli. Populārākais no tiem ir Galaxy Note. Šīs ierīces izceļas ar to, ka tās tiek kontrolētas ar zīmuli “Stylus”. Tie ir biznesa klases Phablet’i, kas lielākoties paredzēti darbam.

Galaxy Tab – planšetdatoru sērija. Tāpat ir jauna sērija Galaxy PRO (daži modeļi ar Windows 10 operētājsistēmu).

Vai zināt, kad radās pirmais Samsung Galaxy viedtālrunis?

  1. gadā jūnijā tika izlaists pirmais Samsung Galaxy tālrunis (modelis Samsung GT17500), kuram jau bija Android operētājsistēmas 1.6 versija (Donut). Tajā laikā tas patiešām bija īpašs tālrunis ar 5 megapikseļu kameru un USB savienojumu. Tiesa gan, baterija pavāja, tikai 1500 mAh, taču tad arī ekrāni bija citādi – 3,2 collu AMOLED. Šim tālrunim bija SD karšu ligzda, tāpēc mazo 8 GB atmiņu varēja paplašināt vēl līdz 32 GB. Samsung Galaxy patiešām nebija pirmais viedtālrunis tirgū. Pirmā viedtālruņa tituls tajā laikā bija HTC Dream, kas parādījās vairāk nekā pusgadu iepriekš – 2008. gada oktobrī. Tajā laikā Samsung inženieriem bija nedaudz laika pilnveidot savu darbu, lai tas kļūtu populārs.

Jaunākais Samsung Galaxy modelis ir Samsung Galaxy J1 Mini, kas parādījās šī gada februāra beigās, jau pēc slavenā Galaxy S7 un S7 Edge. Pagaidām šo tālruni populārākajā interneta veikalā 220.lv neizdevās atrast. Tam būtu jāparādās drīzumā.