Salīdzini OCTA cenu – Labākie apdrošināšanas piedāvājumi‎ – Manapolise.lv!

29. March 2016 Uncategorized 0

           salidzini octa Pārsteidzoši, tomēr daudziem autobraucējiem vēl nav zināms lētākās octa cenas uzzināšanas noslēpums. Protams, varbūt tas nav nekāds brīnums – visiem taču ir kas labāks darāms, kā nepārtraukta interesēšanās par lētākajiem octa polises piedāvājumiem un apdrošinātājiem, kas to piedāvā. Tieši tur tas āķis – šis risinājums ļaus izvairīties no laika patēriņa rokoties caur piedāvājumiem un piedevām ļaus krietni ietaupīt naudu!

            Jau sen pagājuši laiki, kad varēja izmantot klientu nezināšanu par konkurentu cenām. Līdz ar interneta ienākšanu uzņēmējdarbībā, klienti ir ļoti informēti par tirgus cenām, tādēļ uzņēmējiem nākas pasvīst. Jo īpaši šo var attiecināt uz apdrošinātāju octa piedāvājumiem. Iespējams būsi palaidis garām, bet tādās vietnēs kā manapolise.lv iespējams vien ar pāris klikšķu palīdzību izpētīt visu apdrošinātāju octa cenu tieši tavam automobilim!

Gluži vienkārši ieej tīmekļa vietnē, ievadi automobiļa reģistrācijas numuru un tehniskās pases numuru, un salīdzini octa jau pēc pāris sekundēm. Sistēma ir informēta par tavu bonus-malus klasi un automobiļa datiem, tādēļ cena, kuru octa kalkulators aprēķinās, būs precīza tavas jaunās octa polises cena. Ja esi uzticīgs kādam noteiktam apdrošinātājam, neuztraucies – varēsi izvēlēties arī piedāvājumu, kas ir par pāris eiro dārgāks, tomēr zināmāks.

            Nevajadzētu domāt, ka šīs vietnes piedāvājums aprobežojas tikai ar octa cenu salīdzināšanu. Ja esi atradis sev piemērotu piedāvājumu, polises iegāde ir vien dažu minūšu jautājumus. Droši var teikt, ka mūsdienās octaiegāde nav īpaši sarežģītāka kā jebkurš cits pirkums internetā. Aizpildi lodziņus ar informāciju par sevi, un jau pēc brīža saņem polisi savā e‑pastā. Skeptiķiem, kuri uztraucas par octa polises drukāšanu, lai uzrādīto to policijai, jāsaka, ka tas vairs nav nepieciešams – policisti pārbauda polisi tiešsaistes datubāzē, polise drukātā formā ir vien lieka formalitāte. Protams, sirdsmieram vari turpat mājās vai darbā polisi arī izdrukāt.

            Ļoti iespējams, ja vēl atlikusī daļa klientu, kas nezina par lētākajām octa polisēm internetā, uzzinātu šo noslēpumu, polises paliktu vēl lētākas, jo konkurence tirdzniecībai caur octa tirgošanas platformām paliktu vēl sīvāka.Tieši tādēļ, ja kāds no radiniekiem vai draugiem ir pārliecināts, ka izdevīgākie piedāvājumi atrodami tieši apdrošināšanas birojos, parādi viņam šo octa iegādes veidu un pārliecini par pretējo! Būsi ne vien ietaupījis naudu sev tuvajiem, bet arī ilgtermiņā palīdzējis samazināt cenu arī pats savai octa polisei.