Kādi preparāti varētu uzlabot vielmaiņu un palīdzēt notievēt?

11. March 2016 Uncategorized 0

uztura bagatinataji   Bieži vien gadās svētki un svinības, kuru laikā rodas lielāks vai mazāks svara pieaugums un smaguma sajūta vēderā. Nevienas svinības un svētki nevar iztikt bez bagātīgi klāta galda, kas var vēlāk izrādīties ne tas pats labākais figūrai. Lai varētu cīnīties ar liekajiem kilogramiem, ir iespēja lietot dažādus produktus, kurus var iegādāties aptiekā.

Ir trīs veida līdzekļi ar kuru palīdzību var veicināt vielmaiņu un palīdzēt zaudēt svaru. Var izmantot recepšu medikamentus, uztura bagātinātājus un tējas. Recepšu medikamentus svara zaudēšanai var iegādāties tikai ar ārsta recepti, bet uztura bagātinātājus un tējas var iegādāties bez ārsta receptes.

Uztura bagātinātāji var būt kā labs palīgs svara zaudēšanai un vielmaiņas veicināšanai. Svara zaudēšanai var lietot uztura bagātinātājus kā „AppleCider 600”, „Safrin”, „ChillBurn”, „Kilo Trim”, „BioBrain” un „BioFiber”. Šajos līdzekļos atrodas vielas, kas dedzina taukus un tos pārvērš enerģijā. Taukus dedzinošās vielas ir garnīcijs, safrāns, guarāns, vīnogu kauliņu ekstrakts, bromelaīns un zaļās tējas ekstrakts. Var lietot arī preparātus ar konjugēto linolskābi, kas palīdz uzturēt līdzsvaru starp ķermeņa skeletu un taukaudiem. Šo konjugēto linolskābi var atrast preparātā „BioClaBooster”. Kā arī populāri ir produkti ar ābolu sidru, ananāsu un greipfrūtu ekstraktu. Ir arī īpaši preparāti, kurus var lietot dienā un naktī. Kā piemēru var minēt Latvijā ražoto „SilvanolSilvaslim”. Dienas kapsulu sastāvā ir greipfrūta ekstrakts, bromelaīns, L-karnitīns, Q-10 un guarāns, kas šķel taukus, bet C vitamīns palīdz ķermenim saņemt enerģiju. Nakts kapsulas pielāgojas ķermeņa procesiem, kuri darbojas palēnināti un nodarbojas ar aktīvāku tauku šķelšanu.

Šie līdzekļi būs lieliski palīgi, ja nepieciešams cīnīties ar lieko svaru un ir vēlme notievēt. Kā arī šos produktus var lietot ne tikai, lai nomestu jau esošo lieko svaru, bet arī gadījumos, ja cilvēkam ir mazkustīgs  dzīvesveids un ir ierobežotas iespējas veikt fiziskas aktivitātes. Lai arī šie preparāti ir bezrecepšu, tomēr tos nav atļauts lietot personām, kuras vēl nav sasniegušas 18 gadu vecumu. Un noteikti būtu jāatceras, ka uztura bagātinātāji ir tikai palīglīdzeklis. Lai varētu veiksmīgi atbrīvoties no liekā svara nepieciešamas arī fiziskas aktivitātes un veselīgs uzturs. Kā arī nepieciešams daudz dzert ūdeni, kas ir 30 ml uz 1kg svara. Svara zaudēšanu var negatīvi ietekmēt alkohola un kafijas lietošana. Nepieciešams arī pievērst uzmanību tam, cik ilgi jālieto preparāti. Ja preparātus lieto ilgāk, tad organisms var sākt pierasts un slinkot ar tauku šķelšanu, jo iepriekš tas vairs nebija jādara. Tas var radīt svara pieaugumu un vēdera izejas traucējumus.

Ja nevēlas lietot uztura bagātinātājus, tad var svara zaudēšanai dzert veselības tējas. Veselības tējas ir efektīvas, jo satur augus, kas veicina vielmaiņu un ietekmē apetīti. Tējas iedarbojas uz zarnu darbību un no organisma izvada šlakvielas. Vielmaiņu aktivizē tādi augi kā zvērene, vārpatas sakne, bet  nieru darbību pastiprina trejkrāsu vijolīte, mauru sūrene, tīrumu kosa un bērzu lapas un dezinficē nātre ar asinszāli. Vēdera izeju veicina senna, krūkļa miza, ugunspuķe un citas. Pirms tējas iegādes vēlams pievērst uzmanību sastāvam. Tējas var lietot arī profilaksei, kā arī ja, piemēram, ir problēmas ar vēdera izeju. Fiziskiem treniņiem tēja būs lielisks palīgs, jo veicina arī ķermeņa svīšanu, kā arī svara samazināšanai var lieti noderēt pirts apmeklējums, jo tā laikā pastiprināti izdalās sāļi.